Enter your keyword

OTOMATİK PAKETLEME HAV ALMA MAKİNESİ

IN
Makine Adı:
OTOMATİK PAKETLEME HAV ALMA MAKİNESİ
Eklenme Tarihi:
13 November 2019
Şehir:
KONYA
Fiyat:
FİYAT TEKLİFİ ALINIZ
Üretici:
SUMAK MAKİNE
Ürün Hakkında

Makinemiz TÜBİTAK işbirliğinde üretilen yeni jenerasyon bir üründür. Avrupa standartlarında üretilen makinemiz CE – ISO – OHSAS gibi kalite belgelerine sahiptir. Halıların evlerde kullanıma bağlı olarak halı havlarının yıpranmaması da elde değildir. Halıların daha diri ve daha canlı bir görünüme sahip olabilmesi için önerimiz paketleme öncesi son adım olan hav alma işleminin gerekliliğidir.

Paketleme ve Hav Alma Makinemiz kolaylıkla kontrol edilebile bir panele sahip olması nedeniyle işlerinizi daha hızlı ve pratik iletletebileceksiniz. Ayrıca makinenizin konveyör bantının hızını, vakum aracının baskısını ve seyretme hızını, üst tarama fırçasının baskısını kolaylıkla kontrol edebileceksiniz.

Makinenizin en büyük faktörü, halı havlarının taranması ve halı havlarının arasında kalan kıl, tüy, toz ve benzeri istenmeyen madelerin 6000 m3lük güce sahip vakum sistemiyle temizlenmesidir. Halının yıkanmasına rağmen havların arasında saklı kalmış istenmeyen maddeler vakum sistemi içerisinde bulunan fırçalar sayesinde kolaylıkla etkili ve pratik çözüme ulaştırıp toz torbasında birikimini sağlamaktadır. Makinemizde ki sonuç işlemlerinden olan ikinci ünitemiz olan üst tarama fırçası sayesinde halı havlarının taranıp havların daha diri ve canlı bir görünüm sağlamaktadır.

 

 

270 CM TAM OTOMATİK HAV ALMA VE PAKETLEME MAKİNESİ

 

 

 

320 CM TAM OTOMATİK HAV ALMA VE PAKETLEME MAKİNESİ

 

 

 

420 CM TAM OTOMATİK HAV ALMA VE PAKETLEME MAKİNESİ