Enter your keyword

OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNESİ

IN
Makine Adı:
OTOMATİK YIKAMA MAKİNESİ
Eklenme Tarihi:
13 November 2019
Şehir:
KONYA
Fiyat:
FİYAT TEKLİFİ ALINIZ
Üretici:
SUMAK MAKİNE
Ürün Hakkında

Makinemiz TÜBİTAK işbirliğinde üretilen yeni jenerasyon bir üründür. Avrupa standartlarında üretilen makinemiz CE – ISO – OHSAS gibi kalite belgelerine sahiptir. Tam Otomatik Halı yıkama Makinenizi 10.1 inchlik dokunmatik ekran vasıtasıyla her şeyi ile kontrol edebilecek ve programlayabileceksiniz.

Makineniz ile birlikte başarıyı yakalayabilmek için kontrol panelinden; su ve sabun harcamasına dilediğiniz gibi müdahale ederek tasarruf sağlayabileceksiniz. Ayrıca kontrol panelinden bant hızına müdahale ederek zamandan da tasarruf edebileceksiniz.

Yolluk ve paspaslarda fırça taşıma arabalarının gidiş geliş yönlerine müdahale edip zamandan tasarruf edebileceksiniz. Halılarınızı makinenizin ıslatma havuzundan çıkartmanızın akabinde banta yerleştirmenizle çalışma düğmesine bastığınızda tüm ünitelerin bir anda çalışmadığını ve halılarınızın ünitelere sadece 5 cmlik girişi ile çalışmaya başladığını göreceksiniz. Bu sayede elektrikten, sudan ve sabundan tasarruf edebileceksiniz.

SCHNEIDER marka otomasyonlu tam otomatik halı yıkama makinenizde halılarınızın yıkanması esnasında yaklaşık 2-4 dakikalık süreçte sıradaki halınızı rahatlıkla hazırlayabilir veya öncesinde yıkanmış alt rulo fırçada taranan halınızı sıkma makinenize yerleştirebilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf ederek fayda sağlayabileceksiniz. Mühendislerimiz tarafından AR-GE sonucu elde edilen verilerle hazırlanan makinemizin standart çalışma sistemine halı, kilim, paspas, yolluk, çeşitlerine göre müdahale edip dilediğiniz gibi yıkayabileceksiniz.

 

 

OTOMATİK YIKAMA MAKİNESİ 2.70

4 FIRÇALI OTOMATİK YIKAMA MAKİNESİ

 

 

 

 

8 FIRÇALI OTOMATİK YIKAMA MAKİNESİ

 

 

 

 

12 FIRÇALI OTOMATİK YIKAMA MAKİNESİ

 

 

 

 

 

OTOMATİK YIKAMA MAKİNESİ 3.20

 

 

5 FIRÇALI OTOMATİK YIKAMA MAKİNESİ

 

 

 

 

10 FIRÇALI OTOMATİK YIKAMA MAKİNESİ

 

 

 

15 FIRÇALI OTOMATİK YIKAMA MAKİNESİ

 

 

 

 

OTOMATİK YIKAMA MAKİNESİ 4.20

 

 

6 FIRÇALI OTOMATİK YIKAMA MAKİNESİ

 

 

 

12 FIRÇALI OTOMATİK YIKAMA MAKİNESİ