HAKKIMIZDA

Firmamız; Otomatik halı yıkama makineleri, hav alma ve paketleme makineleri ,halı sıkma makineleri , meç makinesi imalatını yapmaktadır. Ürünlerimiz ; ülkemizin dört bir köşesine pazarlandığı gibi, yurtdışına da ciddi bir Pazar elde etmiş ve ger geçen gün üzerine katarak ihracatlarımız devam etmektedir. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Makinelerimiz; %100 yerli üretim olduğu için ,yedek parçası hususunda son derece pratikleşmiş durumdayız. Ürünlerimiz 2 yıl garanti altındadır. Firmamız devamlı inovasyon kavramını ilke edinmiş bu hususta kendini geliştirmiştir. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. Firmamız devamlı olarak, hizmet kalitesini, daha da yüksek seviyelere taşıma konusunda kararlı olarak faaliyetini sürdürmektedir. Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Düsturumuz; müşteri memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

 

işinizi kolaylaştırın..

 

Vizyonumuz

Kaliteli, güvenilir ve nitelikli hizmet sunarak, müşterilerimizin istek ve beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama makineleri alanında, paydaşlarının gurur duyduğu, gelişen, güvenilir, global bir şirket olmak. Liderlik hedefiyle sürekli gelişen bir dünya şirketi olmak Çevre ve sosyal sorumluluk bilincini gerçekleştirerek, sektöre yön vermek Tedarikçilerle güvene dayalı bir iş birliği içinde olmak

Misyonumuz

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede üretim yaparak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı ürünleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir Sumak Halı Yıkama Makineleri, Yurtiçi ve fırsat yurtdışı pazarlarda ürünlerinin satışını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirir.

Sumak Makine

MERKEZ

Adres :Fevzi Çakmak Mahallesi Ayyıldız Caddesi No:71 Karatay/KONYA

Telefon : +90 (332)345 42 71

GSM : +90 543 345 42 61

Fax : +90 (332)345 42 61

Mail : export@sumakmakine.com

Mail : sumak@sumakmakine.combize ulaşın


TEKNİK SERVİS

Adres :Fevzi Çakmak Mahallesi Ayyıldız Caddesi No:71 Karatay/KONYA

Telefon : +90 (332)345 42 71

Fax : +90 (332)345 42 61